Piątki na Rynku 2021

Termin: 14-20 czerwca 2021

Miejsce: Wojewódzki Dom Kultury – plac przy ul. Ściegiennego

Organizator: Stowarzyszenie Sport CK

14.06.2021 (poniedziałek) – rocznik 2013-12

Grupa AGrupa BGrupa C
1.DAP  Kielce
2.Football Academy Jędrzejów
3.Moravia Morawica
4.Astra Piekoszów
1.KS Smyków
2.ŁKS II Łagów 
3.Klimontowianka Klimontów
4.DAP II Kielce
1.ŁKS Łagów
2.Baszta Rytwiany
3.Moravia II Morawica
4.Broń Radom
5.Cracovia Kraków

  9.00 DAP Kielce – Football Academy Jędrzejów

  9.15. Moravia Morawica – Astra Piekoszów

  9.30 DAP Kielce – Moravia Morawica

  9.45.Football Academy Jędrzejów – Astra Piekoszów

10 .00. Astra Piekoszów – DAP Kielce

10.15 Football Academy Jędrzejów – Moravia Morawica

10.30. KS Smyków – ŁKS II Łagów 

10.45. Klimontowianka Klimontów – DAP II Kielce

11.00. KS Smyków – ŁKS Łagów

11.15. Klimontowianka Klimontów – DAP II Kielce

11.30. DAP II Kielce – KS Smyków

11.45. ŁKS II Łagów – Klimontowianka Klimontów

12.00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

12.15 ŁKS Łagów – Baszta Rytwiany

12.30. Moravia II Morawica – Broń Radom

12.45 Cracovia Kraków – Baszta Rytwiany

13.00 Broń Radom – ŁKS Łagów 

13.15 Moravia II Morawica – Cracovia Kraków

13.30 Baszta Rytwiany – Broń Radom

13.45 ŁKS Łagów – Moravia II Morawica

14.00 Cracovia Kraków – Broń Radom

14.15 Moravia II Morawica – Baszta Rytwiany

14.30 ŁKS Łagów – Cracovia Kraków

Półfinały

14.45 A1 – C1

15.00 B1 – C2 

15.15 mecz o III miejsce

15.30 FINAŁ

16.00 Wręczanie nagród

15.06.2021 (wtorek) – rocznik 2011

Grupa A Grupa B
1.Korona Kielce
2.KSP Kielce
3.Football Academy Jędrzejów
4.Wicher Miedziana Góra
5.Astra Piekoszów
1.Wierna Małogoszcz
2.Korona Kielce
3.Klonówka Masłów
4.Moravia Morawica
5. DAP Kielce

 9.30 Korona Kielce – KSP Kielce

 9.45. Football Academy Jędrzejów  – Wicher Miedziana Góra

10.00. Astra Piekoszów – KSP Kielce 

10.15. Wicher Miedziana Góra – Korona Kielce

10.30. Football Academy Jędrzejów – Astra Piekoszów

10.45. KSP Kielce – Wicher Miedziana Góra

11.00. Korona Kielce – Football Academy Jędrzejów

11.15. Astra Piekoszów – Wicher Miedziana Góra

11.30. Football Academy Jędrzejów – KSP Kielce

11.45. Korona Kielce – Astra Piekoszów

12.00. Wierna Małogoszcz – Korona Kielce 

12.15. Klonówka Masłów – Moravia Morawica

12.30. DAP Kielce – Korona Kielce

12.45. Moravia Morawica- Wierna Małogoszcz

13.00. Klonówka Masłów – DAP Kielce

13.15. Korona Kielce – Moravia Morawica

13.30. Wierna Małogoszcz – Klonówka Masłów

13.45. DAP Kielce – Moravia Morawica

14.00. Klonówka Masłów – Korona Kielce

14.15. Wierna Małogoszcz – DAP Kielce
Półfinały

14.30 A1 – B2

14.45 B1 – A2

15.15 mecz o III miejsce

15.30 FINAŁ

16.00 Wręczanie nagród

16.06.2021 (środa) – rocznik 2010

Grupa A Grupa B
1.GAS Kosmos Zagnańsk 
2. DAP Kielce
3.Moravia Morawica
4.Football Academy Jędrzejów
1.Klimontowianka Klimontów
2.KKP Korona Kielce
3.Wicher Miedziana Góra
4.Baszta Rytwiany

11.30. GAS Kosmos Zagnańsk – DAP Kielce

11.45. Moravia Morawica – Football Academy Jędrzejów

12.00. GAS Kosmos Zagnańsk – Moravia Morawica

12.15. DAP Kielce – Football Academy Jędrzejów

12.30. Football Academy Jędrzejów – GAS Kosmos Zagnańsk

12.45. DAP Kielce – Moravia Morawica

13.00 Klimontowianka Klimontów – KKP Korona Kielce

13.15. Wicher Miedziana Góra – Baszta Rytwiany

13.30 Klimontowianka Klimontów – Wicher Miedziana Góra

13.45 KKP Korona Kielce– Baszta Rytwiany

14.00 Baszta Rytwiany  – Klimontowianka Klimontów

14.15 KKP Korona Kielce  – Wicher Miedziana Góra

Półfinały

14.30 A1 – B2

14.45 B1 – A2

15.15 mecz o III miejsce

15.30 FINAŁ

16.00 Wręczanie nagród

17.06.2021 (czwartek) – rocznik 2009

Grupa A Grupa B
1.GKS Futsal Nowiny
2.Korona Kielce
3.Klonówka Masłów
4.DAP Kielce
1.Moravia Morawica
2.Spartakus Daleszyce
3.Astra Piekoszów
4.Korona Kielce

11.30. GKS Futsal Nowiny – Korona Kielce

11.45. Klonówka Masłów – DAP  Kielce

12.00. GKS Futsal Nowiny – Klonówka Masłów

12.15. Korona Kielce – DAP Kielce

12.30. DAP Kielce – GKS Futsal Nowiny

12.45. Korona Kielce – Klonówka Masłów

13.00 Moravia Morawica – Spartakus Daleszyce

13.15. Astra Piekoszów – Korona Kielce

13.30 Moravia Morawica  – Astra Piekoszów

13.45 Spartakus Daleszyce – Korona Kielce 

14.00 Korona Kielce – Moravia Morawica

14.15 Spartakus Daleszyce – Astra Piekoszów

Półfinały

14.30 A1 – B2

14.45 B1 – A2

15.15 mecz o III miejsce

15.30 FINAŁ

16.00 Wręczanie nagród

18.06.2021 (piątek) – rocznik 2007 

Grupa AGrupa B
1.Przyjaciele z KKP
2.Astra Piekoszów
3.DAP Kielce
4.Moravia Morawica
5.Wicher Miedziana Góra
1.Łopuszański KS
2.Sport CK
3.Orły Bodzentyn
4.Granat Skarżysko
5. Orlęta Kielce

09.30 Przyjaciele z KKP – Astra Piekoszów

09.45 DAP Kielce – Moravia Morawica

10.00 Wicher Miedziana Góra -Astra Piekoszów

10.15 Moravia Morawica – Przyjaciele z KKP

10.30 DAP Kielce- Wicher Miedziana Góra

10.45 Astra Piekoszów – Moravia Morawica

11.00 Przyjaciele z KKP – DAP Kielce

11.15 Wicher Miedziana Góra – Moravia Morawica

11.30 DAP Kielce – Astra Piekoszów

11.45 Przyjaciele z KKP – Wicher Miedziana Góra

12.00 Łopuszański KS – Sport CK

12.15 Orły Bodzentyn – Granat Skarżysko

12.30 Orlęta Kielce – Sport CK

12.45 Granat Skarżysko – Łopuszański KS

13.00 Orły Bodzentyn – Orlęta Kielce

13.15 Sport CK – Granat Skarżysko

13.30 Łopuszański KS – Orły Bodzentyn

13.45 Orlęta Kielce – Granat Skarzysko

14.00 Orły Bodzentyn – Sport CK

14.15 Łopuszański KS – Orlęta Kielce

Półfinały

14.30 A1 – B2

14.45 B1 – A2

15.15 mecz o III miejsce

15.30 FINAŁ

16.00 Wręczanie nagród

19.06.2021 (sobota) – rocznik 2008

Grupa AGrupa BGrupa C
1.Moravia Morawica
2.Sport CK
3.Korona Kielce 
4.DAP Kielce
1.Sport CK II
2.Klonówka Masłów
3.Spartakus Daleszyce
4.Sokół Nordkalk Rykoszyn
1.Piast Łapanów
2.Baszta Rytwiany
3. Korona II Kielce  
4.Przyjaciele z KKP

11.30 Moravia Morawica – Sport CK

11.45. Korona Kielce – DAP Kielce

12.00 Moravia Morawica – Korona Kielce

12.15.Sport CK – DAP Kielce

12.30. DAP Kielce – Moravia Morawica

12.45 Sport CK  – Korona Kielce

13.00. Sport CK II– Klonówka Masłów

13.15. Spartakus Daleszyce – Sokół Nordkalk Rykoszyn

13.30. Sport CK II – Spartakus Daleszyce

13.45. Klonówka Masłów  – Sokół Nordkalk Rykoszyn

14.00. Sokół Nordkalk Rykoszyn – Sport CK II

14.15. Klonówka Masłów – Spartakus Daleszyce

14.30 Piast Łapanów – Baszta Rytwiany

14.45. Korona II Kielce – Przyjaciele z KKP

15.00 Piast Łapanów – Korona II Kielce

15.15 Baszta Rytwiany – Przyjaciele z KKP

15.30 Przyjaciele z KKP– Piast Łapanów

15.45 Baszta Rytwiany – Korona II Kielce

Półfinały

16.00 A1 – C1

16.15 B1 – ?2 -drużyna z najlepszym bilansem

16.45 mecz o III miejsce

17.00 FINAŁ

17.30  Wręczanie nagród

18.00 Stare Dobre Małżeństwo – koncert (zaproszenia)

19.30 Turniej VIP (Korona Kielce, Błękitni Kielce, RS ACTIVE (VIVE Kielce), Urząd Marszałkowski, Korona Handball, Sport CK, Radcy Prawni)

21.00 Bankiet , mecz Polska – Hiszpania (zaproszenia)

20.06.2021 (niedziela) – mężczyźni, kobiety

Mężczyźni

9.00 – 12.30 Rozgrywki

13.00 Wręczanie nagród

Kobiety

13.00- 15.30 Rozgrywki

1.Dzikie Koty Skarżysko

2.KSP Kielce

3.Gród Bodzentyn

4.Victoria Pińczów

5.Civitas Kielce

16.00 Wręczanie nagród. Zakończenie turnieju.