Piątki na rynku 2020

Termin:19-21.06.2020

Miejsce: Wojewódzki Dom Kultury – plac przy ul. Ściegiennego

Organizator: Stowarzyszenie Sport CK

WYNIKI

Rocznik 2011-2012

GRUPA A

Wicher Miedziana Góra – Broń I Radom 0 – 6
Wisła II Sandomierz – Orlęta II Kielce 2 -3
Korona Kielce – Broń I Radom 2 – 4
Orlęta II Kielce – Wicher Miedziana Góra 2 – 2
Wisła II Sandomierz –Korona Kielce 2 – 4
Broń I Radom – Orlęta II Kielce3 – 1
Wicher Miedziana Góra – Wisła II Sandomierz 4 – 2
Korona Kielce – Orlęta II Kielce 0 – 1
Wisła II Sandomierz – Broń I Radom 2 – 7
Wicher Miedziana Góra – Korona Kielce 4 – 0

TABELA

1. Broń I Radom1220 -5
2. Wicher Miedziana Góra  710 -10
3.Orlęta II Kielce77 – 7
4.Korona Kielce 36 – 11
5.Wisła II Sandomierz08 – 18

GRUPA B

Wisła I Sandomierz – Broń II Radom 0 – 6
Orlęta I Kielce – Alit Ożarów 3 – 0
Klonówka Masłów – Broń II Radom0 – 4
Alit Ożarów – Wisła I Sandomierz 0 – 3
Orlęta I Kielce – Klonówka Masłów 13 – 0
Broń II Radom – Alit Ożarów 3 – 0
Wisła I Sandomierz – Orlęta I Kielce 1 – 7
Klonówka Masłów – Alit Ożarów 3 – 0
Orlęta I – Broń II Radom4 – 2
Wisła I Sandomierz – Klonówka Masłów4 -1

TABELA

1. Orlęta I Kielce1227 -3
2. Broń II Radom915 – 4
3.Wisła I Sandomierz68 – 14
4.Klonówka Masłów34 – 21
5. Alit Ożarów00 – 12

PÓŁFINAŁY

Broń I Radom – Broń II Radom 0 – 5
Wicher Miedziana Góra – Orlęta I Kielce0 – 8

O III MIEJSCE

Wicher Miedziana Góra – Broń I Radom3 – 3 (karne 2 – 1)

FINAŁ

Broń II Radom – Orlęta I Kielce3 – 0

1 m. Broń II Radom
2 m. Orlęta I Kielce
3 m. Wicher Miedziana Góra
4 m. Broń I Radom
Najlepszy bramkarzFilip Dulęba (Wicher)
Najlepszy  zawodnikJakub Siwek (Broń II)
Najlepszy strzelecMikołaj Małek (Broń I)

Rocznik 2010

GRUPA A

Wisła I Sandomierz – Klonówka Masłów1 – 11
Wicher Miedziana Góra – Orlęta Kielce 1 – 9
Orlęta Kielce – Football Academy Jędrzejów 7 – 2
Wicher Miedziana Góra – PAMAF Kielce 10 – 1
Football Academy – Wicher Miedziana Góra 9 – 3
PAMAF Kielce – Orlęta Kielce0 – 1

TABELA

1. Orlęta Kielce917-3
2. Football Academy Jędrzejów622 -11
3. Wicher Miedziana Góra314 – 19
4. PAMAF Kielce02 – 22

GRUPA B

KSP Kielce – Alit Ożarów 5 – 3
Korona Kielce – UKS Pińczów 5 – 0
UKS Pińczów –Alit Ożarów 5 – 3
Korona Kielce – KSP Kielce9 – 0
Alit Ożarów – Korona Kielce 0 – 10
KSP Kielce – UKS Pińczów4 – 2

TABELA

1. Korona Kielce918 -2
2. KSP Kielce69 – 14
3. UKS Pińczów37 – 12
4. Alit Ożarów06 – 20

PÓŁFINAŁY

Orlęta Kielce – KSP Kielce3 – 1
Football Academy Jędrzejów – Korona Kielce0 – 9

O III MIEJSCE

Football Academy Jędrzejów – KSP Kielce 4 – 3

FINAŁ

Korona Kielce – Orlęta Kielce 5 – 0

1 m. Korona Kielce
2 m. Orlęta Kielce
3 m. Football Academy Jędrzejów
4 m. KSP Kielce
Najlepszy bramkarz Nadia Kot (KSP Kielce)
Najlepszy  zawodnikMiłosz Miernik (Korona)
Najlepszy strzelecFranciszek Nowakowski  (Orlęta)

Rocznik 2009

GRUPA A

Orlęta Kielce – Astra Piekoszów 1 -4
Football Academy Jędrzejów – Spartakus Daleszyce2 -7
Spartakus Daleszyce – Astra Piekoszów 5 -1
Football Academy Jędrzejów – Orlęta Kielce 0 -5
Astra Piekoszów – Football Academy Jędrzejów 6 -4
Orlęta Kielce – Spartakus Daleszyce 1 -5

TABELA

1.Spartakus Daleszyce 917 – 4
2.Astra Piekoszów 611 – 10
3.Orlęta Kielce 37 – 9
4.Football Academy Jędrzejów 06 – 18

GRUPA B

Alit Ożarów – Klonówka Masłów3 – 1
Korona Kielce – Wicher Miedziana Góra 5 – 1
Wicher Miedziana Góra – Klonówka Masłów 0 – 2
Korona Kielce – Alit Ożarów3 – 4
Klonówka Masłów – Korona Kielce3 – 5
Alit Ożarów – Wicher Miedziana Góra4 – 2

TABELA

1.Alit Ożarów 911 – 6
2.Korona Kielce 613 – 8
3.Klonówka Masłów36 – 8
4.Wicher Miedziana Góra 03 – 11

PÓŁFINAŁY

Spartakus Daleszyce – Korona Kielce 5 – 2
Astra Piekoszów – Alit Ożarów 0 – 3

O III MIEJSCE

Korona Kielce – Astra Piekoszów5 – 3

FINAŁ

Spartakus Daleszyce – Alit Ożarów5 – 0

1 m. Spartakus Daleszyce
2 m. Alit Ożarów
3 m. Korona Kielce
4 m. Astra Piekoszów
Najlepszy bramkarzSzymon Żebrzowski (Spartakus)
Najlepszy  zawodnikNatalia Kubala (Alit)
Najlepszy strzelecAdrian Kaleta (Spartakus), Szymon Bętkowski (Korona)


Rocznik 2008

GRUPA A

PAMAF Kielce – Sport CK II 0 – 14
Korona Kielce – Moravia Morawica0 – 4
Moravia Morawica – Sport CK II2 – 3
Korona Kielce – PAMAF Kielce10 – 3
Sport CK II – Korona Kielce 3 – 4
PAMAF Kielce – Moravia Morawica1 – 9

TABELA

1.Moravia Morawica 615 – 14
2.Sport CK II 620 – 6
3.Korona Kielce 614 – 10
4.PAMAF Kielce 04 – 33

GRUPA B

Broń Radom –KSP Kielce 8 – 0
Sport CK I –Orlęta Kielce0 – 5
Orlęta Kielce – KSP Kielce 3 – 1
Sport CK I – Broń Radom0 – 9
KSP Kielce – Sport CK I 6 – 1
Broń Radom – Orlęta Kielce 4 – 0

TABELA

1.Broń Radom 921 – 0
2.Orlęta Kielce68 – 5
3.KSP Kielce 37 – 12
4.Sport CK I 01 – 20

PÓŁFINAŁY

Moravia Morawica – Orlęta Kielce 1 – 1 (karne 1 – 2)
Sport CK II – Broń Radom 0 – 5

O III MIEJSCE

Moravia Morawica – Sport CK II2 – 4

FINAŁ

Orlęta Kielce – Broń Radom2 – 4

1 m. Broń Radom
2 m. Orlęta Kielce
3 m. Sport CK II
4 m. Moravia Morawica
Najlepszy bramkarzSergiusz Jędrzejczyk (Orlęta)
Najlepszy  zawodnikFranciszek Stępniewski (Broń)
Najlepszy strzelecMateusz Pasek (Sport CK)

Rocznik 2007

GRUPA A

Łopuszański KS – Wicher Miedziana Góra6 – 1
Astra Piekoszów – PAMAF Kielce5 – 1
PAMAF Kielce – Wicher Miedziana Góra1 – 3
Astra Piekoszów – Łopuszański KS 2 – 1
Wicher Miedziana Góra – Astra Piekoszów0 – 3
Łopuszański KS – PAMAF Kielce 6 – 3

TABELA

1.Astra Piekoszów 910 – 2
2.Łopuszański KS 613 – 5
3.Wicher Miedziana Góra 34 – 10
4.PAMAF Kielce 05 – 14

GRUPA B

Wierna Małogoszcz – Korona Kielce2 -2
Przyjaciele Sport CK – Moravia Morawica2 – 0
Orlęta Kielce – Korona Kielce1 – 1
Moravia Morawica – Wierna Małogoszcz 0 – 7
Przyjaciele Sport CK –Orlęta Kielce 6 – 0
Korona Kielce – Moravia Morawica 3 – 0
Wierna Małogoszcz – Przyjaciele Sport CK1 – 2
Orlęta Kielce – Moravia Morawica1 – 2
Przyjaciele Sport CK – Korona Kielce3 – 2
Wierna Małogoszcz – Orlęta Kielce2 – 0

TABELA

1.Przyjaciele Sport CK1213 – 3
2.Wierna Małogoszcz 712 – 4
3.Korona Kielce58 – 6
4.Moravia Morawica 32 – 13
5.Orlęta Kielce 12 – 11

PÓŁFINAŁY

Astra Piekoszów – Wierna Małogoszcz 2 – 0
Łopuszański KS – Przyjaciele Sport CK 3 – 4

O III MIEJSCE

Wierna Małogoszcz – Łopuszański KS5 – 0

FINAŁ

Astra Piekoszów – Przyjaciele Sport CK3 – 5

1 m. Przyjaciele Sport CK
2 m. Astra Piekoszów
3 m. Wierna Małogoszcz
4 m. Łopuszański KS
Najlepszy bramkarzKamil Zimnicki (Astra)
Najlepszy  zawodnikKonrad Ciszek (Łopuszański KS)
Najlepszy strzelecFabian Mazur (Przyjaciele Sport CK)

Turnieje pokazowe

Kobiety:

1m. KSP Kielce

2m. ESKA Skarżysko

3m.LUKS Wisła Nowy Korczyn

Mężczyźni:

1m. Sport CK (Mariusz Trela, Radosław Petrus, Marek Pela, Tomasz Sadko, Marcin Zychalski )

2m. RSACTIVE VIVE (Radosław Wasiak, Mariusz Jurasik, Rafał Bernacki, Paweł Tetelewski)

3m. Urząd Marszałkowski (Łukasz Korus, Arkadiusz Ślipikowski, Marek Malarz)

Statystyki:

– 41 drużyn (403 zawodników)

-92 mecze (544 gole)

-2 turnieje pokazowe

-profilaktyka –„Veto wobec alkoholu”