Wszyscy Równi

26 maja 2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch wydarzeniach przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami, które odbędą się w najbliższy weekend:
1) „Niepełnosprawni budzą Sienkiewkę”
2) „Wszyscy Równi w Sport CK – III edycja”

„Niepełnosprawni budzą Sienkiewkę”
28.05.2022 r. (sobota) godz. 13:00, Kielce, Rynek 1Wydarzenie odbywać się będzie w związku z kolejną edycją „Budzenia Sienkiewki”

„Wszyscy Równi w Sport CK – III edycja”
29.05.2022 r. (niedziela) godz. 13:00, Kielce, Rynek 1Nasze poprzednie wydarzenia zorganizowane z przeznaczeniem dla osób z niepełnosprawnościami, w tym dwie edycje „Wszyscy Równi w Sport CK” oraz „Spartakiada Bez Granic”, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży

W ramach powyższych wydarzeń przewidujemy szereg konkursów i atrakcji, m.in.:
– piłka ręczna,
– dart,
– gra w boule,
– koszykówka,
– przeciąganie liny,
– konkurs karaoke
oraz wiele innych

☺️

Wydarzenie obejmuje ponadto warsztaty z udzielania pierwszej pomocy

Dla uczestników przewidujemy szeroki zakres nagród rzeczowych

W trakcie wydarzenia zapewniamy uczestnikom poczęstunek.
O dobrą zabawę zadbają nasi animatorzy

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu

Serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy dla Pana Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, który objął nasze wydarzenia patronatem honorowym, jak również dla Pani Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renaty Janik, dla Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Świętokrzyskiego oraz dla Departamentu Edukacji, Sportu, Turystyki i Spraw Zagranicznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego


Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy również naszym partnerom: Nordkalk Polska, Stawecki Holding, Becher Development.