„PIĄTKI NA RYNKU SPORT CK’’ 2020 – Harmonogram

17 czerwca 2020

Termin:19-21.06.2020
Miejsce: Wojewódzki Dom Kultury – plac przy ul. Ściegiennego
Organizator: Stowarzyszenie Sport CK

Harmonogram Imprezy

19.06.2020 (piątek)

  • turniej rocznik 2011-2012
  • turniej pokazowy -kobiety

10.00 Uroczyste otwarcie

Grupa A

1.Wicher Miedziana Góra

2.Broń I Radom

3.Wisła II Sandomierz

4.Orlęta II Kielce

5.Korona Kielce

10.15 Wicher Miedziana Góra – Broń I Radom

10.30 Wisła II Sandomierz – Orlęta II Kielce

10.45 Korona Kielce – Broń I Radom

11.00 Orlęta II Kielce – Wicher Miedziana Góra

11.15 Wisła II Sandomierz –Korona Kielce

11.30 Broń I Radom – Orlęta II Kielce

11.45 Wicher Miedziana Góra – Wisła II Sandomierz

12.00 Korona Kielce – Orlęta II Kielce

12.15 Wisła II Sandomierz – Broń I Radom

12.30 Wicher Miedziana Góra – Korona Kielce

12.45 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Wisła I Sandomierz

2.Broń II Radom

3.Orlęta I Kielce

4.Alit Ożarów

5.Klonówka Masłów

13.00 Wisła I Sandomierz – Broń II Radom

13.15 Orlęta I Kielce – Alit Ożarów 

13.30 Klonówka Masłów – Broń II Radom

13.45 Alit Ożarów – Wisła I Sandomierz

14.00 Orlęta I Kielce – Klonówka Masłów

14.15 Broń II Radom – Alit Ożarów

14.30 Wisła I Sandomierz – Orlęta I Kielce

14.45 Klonówka Masłów – Alit Ożarów

15.00 Orlęta I – Broń II Radom

15.15 Wisła I Sandomierz – Klonówka Masłów

Półfinały

15.30 A1 – B2

15.45 A2 – B1

16.00 mecz o III miejsce

16.15 FINAŁ

16.30 Rozdanie nagród

16.45 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

17.00 Turniej pokazowy – kobiety.

20.06.2020 (sobota)

  • turniej rocznik 2010
  • turniej rocznik 2008
  • turniej pokazowy -mężczyźni

Rocznik 2010

Grupa A

1.PAMAF Kielce

2.Wicher Miedziana Góra

3.Orlęta Kielce

4.Football Academy Jędrzejów

9.00 PAMAF Kielce – Football Academy Jędrzejów

9.15 Wicher Miedziana Góra – Orlęta Kielce

9.30 Orlęta Kielce – Football Academy Jędrzejów

9.45 Wicher Miedziana Góra – PAMAF Kielce

10.00 Football Academy – Wicher Miedziana Góra 

10.15 PAMAF Kielce – Orlęta Kielce

10.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.KSP Kielce

2.Korona Kielce 

3.UKS Pińczów

4.Alit Ożarów

10.45 KSP Kielce – Alit Ożarów

11.00 Korona Kielce – UKS Pińczów

11.15 UKS Pińczów –Alit Ożarów

11.30 Korona Kielce – KSP Kielce

11.45 Alit Ożarów – Korona Kielce

12.00 KSP Kielce – UKS Pińczów

Półfinały 

12.15 A1 – B2

12.30 A2 – B1

12.45 mecz o III miejsce

13.00 FINAŁ

13.15 Rozdanie nagród

13.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Rocznik 2008

Grupa A

1.PAMAF Kielce

2.Korona Kielce

3.Moravia Morawica

4.Sport CK II

13.45 PAMAF Kielce – Sport CK II

14.00 Korona Kielce – Moravia

14.15 Moravia Morawica – Sport CK II

14.30 Korona Kielce – PAMAF Kielce

14.45 Sport CK II – Korona Kielce

15.00 PAMAF Kielce – Moravia Morawica

15.15 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Broń Radom

2.Sport CK I 

3.Orlęta Kielce

4.KSP Kielce

15.30 Broń Radom –KSP Kielce

15.45 Sport CK I –Orlęta Kielce

16.00 Orlęta Kielce – KSP Kielce

16.15 Sport CK I – Broń Radom

16.30 KSP Kielce – Sport CK I

16.45 Broń Radom – Orlęta Kielce

Półfinały

17.00 A1 – B2

17.15 A2 – B1

17.30 mecz o III miejsce

17.45 FINAŁ

18.00 Rozdanie nagród 

18.15 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

18.30 Turniej pokazowy – mężczyźni.

21.06.2020.(niedziela)

  • turniej rocznik 2009
  • turniej rocznik 2007

Rocznik 2009

Grupa A

1.Orlęta Kielce

2.Football Academy Piekoszów

3.Spartakus Daleszyce

4.Astra Piekoszów

9.00 Orlęta Kielce – Astra Piekoszów

9.15 Football  Academy Jędrzejów – Spartakus Daleszyce

9.30 Spartakus Daleszyce – Astra Piekoszów

9.45 Football Academy Jędrzejów – PAMAF Kielce 

10.00 Astra Piekoszów – Football Academy Jędrzejów

10.15 Orlęta Kielce – Spartakus Daleszyce

10.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu.

Grupa B

1.Alit Ożarów

2.Korona Kielce

3.Wicher Miedziana Góra

4.Klonówka Masłów

10.45 Alit Ożarów – Klonówka Masłów

11.00 Korona Kielce – Wicher Miedziana Góra

11.15 Wicher Miedziana Góra – Klonówka Masłów

11.30 Korona Kielce – Alit Ożarów

11.45 Klonówka Masłów – Korona Kielce

12.00 Alit Ożarów – Wicher Miedziana Góra

Półfinały

12.15 A1 – B2

12.30 A2 – B1

12.45 mecz o III miejsce

13.00 FINAŁ

13.15 Rozdanie Nagród

13.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Rocznik 2007

Grupa A

1.Łopuszański KS

2.Astra Piekoszów

3.PAMAF Kielce

4.Wicher Miedziana Góra

13.45 Łopuszański KS – Wicher Miedziana Góra

14.00 Astra Piekoszów – PAMAF Kielce

14.15 PAMAF Kielce – Wicher Miedziana Góra

14.30 Astra Piekoszów – Łopuszański KS

14.45 Wicher Miedziana Góra – Astra Piekoszów

15.00 Łopuszański KS – PAMAF Kielce

15.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Wierna Małogoszcz

2.Korona Kielce

3.Przjaciele Sport CK

4.Moravia Morawica

5.Orlęta Kielce

15.45 Wierna Małogoszcz – Korona Kielce

16.00 Przyjaciele Sport CK – Moravia Morawica

16.15 Orlęta Kielce – Korona Kielce

16.30 Moravia Morawica – Wierna Małogoszcz

16.45 Przyjaciele Sport CK –Orlęta Kielce

17.00 Korona Kielce – Moravia Morawica

17.15 Wierna Małogoszcz – Przyjaciele Sport CK

17.30 Orlęta Kielce – Moravia Morawica

17.45 Przyjaciele Sport CK – Korona Kielce

18.00 Wierna Małogoszcz – Orlęta Kielce

Półfinały 

18.15 A1 – B2

18.30 A2 – B1

18.45 mecz o III miejsce

19.00 FINAŁ 

19.15 Rozdanie nagród 

19.30 Zakończenie imprezy