Aktualności

Światowy Dzień Nerek

Dodane do Aktualności | 22 września 2020

Plenerowa Piłka Plażowa 12-13.09 2020

Dodane do Aktualności | 8 września 2020

Wszyscy Równi w Sport CK 10-11.09 2020

Dodane do Aktualności | 8 września 2020

„PIĄTKI NA RYNKU SPORT CK’’ 2020 – Harmonogram

Dodane do Aktualności | 17 czerwca 2020

Termin:19-21.06.2020
Miejsce: Wojewódzki Dom Kultury – plac przy ul. Ściegiennego
Organizator: Stowarzyszenie Sport CK

Harmonogram Imprezy

19.06.2020 (piątek)

  • turniej rocznik 2011-2012
  • turniej pokazowy -kobiety

10.00 Uroczyste otwarcie

Grupa A

1.Wicher Miedziana Góra

2.Broń I Radom

3.Wisła II Sandomierz

4.Orlęta II Kielce

5.Korona Kielce

10.15 Wicher Miedziana Góra – Broń I Radom

10.30 Wisła II Sandomierz – Orlęta II Kielce

10.45 Korona Kielce – Broń I Radom

11.00 Orlęta II Kielce – Wicher Miedziana Góra

11.15 Wisła II Sandomierz –Korona Kielce

11.30 Broń I Radom – Orlęta II Kielce

11.45 Wicher Miedziana Góra – Wisła II Sandomierz

12.00 Korona Kielce – Orlęta II Kielce

12.15 Wisła II Sandomierz – Broń I Radom

12.30 Wicher Miedziana Góra – Korona Kielce

12.45 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Wisła I Sandomierz

2.Broń II Radom

3.Orlęta I Kielce

4.Alit Ożarów

5.Klonówka Masłów

13.00 Wisła I Sandomierz – Broń II Radom

13.15 Orlęta I Kielce – Alit Ożarów 

13.30 Klonówka Masłów – Broń II Radom

13.45 Alit Ożarów – Wisła I Sandomierz

14.00 Orlęta I Kielce – Klonówka Masłów

14.15 Broń II Radom – Alit Ożarów

14.30 Wisła I Sandomierz – Orlęta I Kielce

14.45 Klonówka Masłów – Alit Ożarów

15.00 Orlęta I – Broń II Radom

15.15 Wisła I Sandomierz – Klonówka Masłów

Półfinały

15.30 A1 – B2

15.45 A2 – B1

16.00 mecz o III miejsce

16.15 FINAŁ

16.30 Rozdanie nagród

16.45 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

17.00 Turniej pokazowy – kobiety.

20.06.2020 (sobota)

  • turniej rocznik 2010
  • turniej rocznik 2008
  • turniej pokazowy -mężczyźni

Rocznik 2010

Grupa A

1.PAMAF Kielce

2.Wicher Miedziana Góra

3.Orlęta Kielce

4.Football Academy Jędrzejów

9.00 PAMAF Kielce – Football Academy Jędrzejów

9.15 Wicher Miedziana Góra – Orlęta Kielce

9.30 Orlęta Kielce – Football Academy Jędrzejów

9.45 Wicher Miedziana Góra – PAMAF Kielce

10.00 Football Academy – Wicher Miedziana Góra 

10.15 PAMAF Kielce – Orlęta Kielce

10.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.KSP Kielce

2.Korona Kielce 

3.UKS Pińczów

4.Alit Ożarów

10.45 KSP Kielce – Alit Ożarów

11.00 Korona Kielce – UKS Pińczów

11.15 UKS Pińczów –Alit Ożarów

11.30 Korona Kielce – KSP Kielce

11.45 Alit Ożarów – Korona Kielce

12.00 KSP Kielce – UKS Pińczów

Półfinały 

12.15 A1 – B2

12.30 A2 – B1

12.45 mecz o III miejsce

13.00 FINAŁ

13.15 Rozdanie nagród

13.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Rocznik 2008

Grupa A

1.PAMAF Kielce

2.Korona Kielce

3.Moravia Morawica

4.Sport CK II

13.45 PAMAF Kielce – Sport CK II

14.00 Korona Kielce – Moravia

14.15 Moravia Morawica – Sport CK II

14.30 Korona Kielce – PAMAF Kielce

14.45 Sport CK II – Korona Kielce

15.00 PAMAF Kielce – Moravia Morawica

15.15 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Broń Radom

2.Sport CK I 

3.Orlęta Kielce

4.KSP Kielce

15.30 Broń Radom –KSP Kielce

15.45 Sport CK I –Orlęta Kielce

16.00 Orlęta Kielce – KSP Kielce

16.15 Sport CK I – Broń Radom

16.30 KSP Kielce – Sport CK I

16.45 Broń Radom – Orlęta Kielce

Półfinały

17.00 A1 – B2

17.15 A2 – B1

17.30 mecz o III miejsce

17.45 FINAŁ

18.00 Rozdanie nagród 

18.15 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

18.30 Turniej pokazowy – mężczyźni.

21.06.2020.(niedziela)

  • turniej rocznik 2009
  • turniej rocznik 2007

Rocznik 2009

Grupa A

1.Orlęta Kielce

2.Football Academy Piekoszów

3.Spartakus Daleszyce

4.Astra Piekoszów

9.00 Orlęta Kielce – Astra Piekoszów

9.15 Football  Academy Jędrzejów – Spartakus Daleszyce

9.30 Spartakus Daleszyce – Astra Piekoszów

9.45 Football Academy Jędrzejów – PAMAF Kielce 

10.00 Astra Piekoszów – Football Academy Jędrzejów

10.15 Orlęta Kielce – Spartakus Daleszyce

10.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu.

Grupa B

1.Alit Ożarów

2.Korona Kielce

3.Wicher Miedziana Góra

4.Klonówka Masłów

10.45 Alit Ożarów – Klonówka Masłów

11.00 Korona Kielce – Wicher Miedziana Góra

11.15 Wicher Miedziana Góra – Klonówka Masłów

11.30 Korona Kielce – Alit Ożarów

11.45 Klonówka Masłów – Korona Kielce

12.00 Alit Ożarów – Wicher Miedziana Góra

Półfinały

12.15 A1 – B2

12.30 A2 – B1

12.45 mecz o III miejsce

13.00 FINAŁ

13.15 Rozdanie Nagród

13.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Rocznik 2007

Grupa A

1.Łopuszański KS

2.Astra Piekoszów

3.PAMAF Kielce

4.Wicher Miedziana Góra

13.45 Łopuszański KS – Wicher Miedziana Góra

14.00 Astra Piekoszów – PAMAF Kielce

14.15 PAMAF Kielce – Wicher Miedziana Góra

14.30 Astra Piekoszów – Łopuszański KS

14.45 Wicher Miedziana Góra – Astra Piekoszów

15.00 Łopuszański KS – PAMAF Kielce

15.30 Dezynfekcja obiektu i sprzętu

Grupa B

1.Wierna Małogoszcz

2.Korona Kielce

3.Przjaciele Sport CK

4.Moravia Morawica

5.Orlęta Kielce

15.45 Wierna Małogoszcz – Korona Kielce

16.00 Przyjaciele Sport CK – Moravia Morawica

16.15 Orlęta Kielce – Korona Kielce

16.30 Moravia Morawica – Wierna Małogoszcz

16.45 Przyjaciele Sport CK –Orlęta Kielce

17.00 Korona Kielce – Moravia Morawica

17.15 Wierna Małogoszcz – Przyjaciele Sport CK

17.30 Orlęta Kielce – Moravia Morawica

17.45 Przyjaciele Sport CK – Korona Kielce

18.00 Wierna Małogoszcz – Orlęta Kielce

Półfinały 

18.15 A1 – B2

18.30 A2 – B1

18.45 mecz o III miejsce

19.00 FINAŁ 

19.15 Rozdanie nagród 

19.30 Zakończenie imprezy

II edycja turnieju „Piątki na Rynku Sport CK” 19-21 czerwca 2020

Dodane do Aktualności | 1 czerwca 2020

SZANOWNI PAŃSTWO

STOWARZYSZENIE SPORT CK  zaprasza do udziału w II edycji turnieju „Piątki na Rynku Sport CK”

Pierwsza edycja naszego turnieju odbyła się w dniach 13-15 września 2019 .
W I edycji MAC CUP 2019 wygrały zespoły:
2005-Orlęta Kielce
2007-Łopuszański KS

Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2020 na kieleckim Rynku.
Udział w zawodach wezmą drużyny klubowe, akademie z województwa świętokrzyskiego i innych województw.
Rozgrywki toczyć się będą  na mobilnym boisku ze sztuczną nawierzchnią  z bandami o wymiarach 20 m x 30 m .
W grze uczestniczy bramkarz +4 zawodników (zespoły 10 osobowe).
Czas gry 2 x 6 min.
Kategorie wiekowe:
19.06.(piątek) -godz.9.00-rocznik 2011-2012 (możliwość udziału reprezentacji szkół podstawowych- I II klasa)
20.06.(sobota) godz.9.00-rocznik 2010 ,godz.13.00 -rocznik 2008
21.06.(niedziela) godz. 9.00 -rocznik 2009, godz.13.00 -rocznik 2007
W  kategorii 2011-2012; 4 grupy po 4 zespoły każdy z każdym – drużyny z 1 miejsca awansują do półfinałów.
W kategoriach:2007,2008,2009,2010; 2 grupy po 4 zespoły każdy z każdym-drużyny z 1 i 2 miejsca awans do półfinałów. 

ZGŁOSZENIA DRUŻYN I WPŁATY WPISOWE PRZYJMUJEMY OD 01.06.2020 DO 10.06.2020.
Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!!!
Patronat i partnerstwo nad imprezą objęli:
-Urząd Miasta Kielce,
-Ministerstwo Sportu
-Urząd Marszałkowski
-Urząd Wojewódzki
-Starostwo Powiatowe
-Wodociągi Kieleckie
-PZPN,
-ŚZPN 

Mamy nadzieję że dołączą: PKN ORLEN,PGE Energia Ciepła S.A.,Grupa MAC S.A.,Totalizator Sportowy,a także firmy: LEWIATAN, BECHER, RAD-BUD,QUEST,Kozera Budownictwo i inni.

Patronat medialny objęli: Echo Dnia, Gazeta Wyborcza, 2 tygodnik Kielecki, Radio Kielce, Meloradio, TVP 3, Telewizja Świętokrzyska

Fundatorem nagród dla najlepszych drużyn i zawodników będzie firma  byłych reprezentantów Polski w piłce ręcznej: Pana Radosława Wasiaka i Pana Sławomira  Szmala – RS ACTIVE (dystrybutor marki HUMMEL)

Szczegółowych informacji udziela:
Marcin Zychalski – 604 332 636

Organizator:
Stowarzyszenie Sport CK
25-564 Kielce
ul.Jeleniowska 106a
NIP:9592021666
Tel:604 332 636
e-mail:sport.ck@wp.pl
www.sportck.pl

Nabór do klubu piłkarskiego

Dodane do Aktualności, Liga | 1 maja 2020

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 6-13 lat (ur. 2007 – 2014) do klubu piłkarskiego. 
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską (licencja UEFA A) będą się odbywać na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53 w Kielcach.
Terminy:
– wtorek 20:30 – 22:00
– czwartek 16.00 – 17.30
– sobota 10.00 – 11.30
– niedziela 16:00 – 17:30
Drużyny Sport CK będą uczestniczyć w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.
Oprócz zajęć sportowych przewidziane są również spotkania rekreacyjno-integracyjne dla dzieci i dorosłych.

ZAPISY DZIECI DO SEKCJI PIŁKARSKIEJ POD NUMEREM 604 332 636.

Zapraszamy!

MAC CUP 2019 13-15.09.2019

Dodane do Aktualności, Bez kategorii | 10 września 2019

13-15 września 2019 r. Kielce, Rynek. 

Pierwsza edycja wydarzenia piłkarskiego, jakiego w Kielcach jeszcze nie organizowano. MAC CUP 2019, to 3 turnieje w ciągu trzech dni. Zagrają najlepsze kluby i akademie piłkarskie z województwa świętokrzyskiego: kategoria wiekowa 2007 i młodsi, kategoria wiekowa 2005 i młodsi oraz reprezentacje kieleckich osiedli. Emocje gwarantowane.

Trzy dni turnieju, to także mnóstwo wydarzeń towarzyszących. 

Między innymi już w piątek o godzinie 14 na boisku piłkarskim ustawionym na płycie Rynku pojawią się zawodnicy AMP Futbol Kielce, którzy zagrają z młodymi zawodnikami Sport CK. W sobotę o godz. 11 i w niedzielę o godz. 15 zawodnicy, ich rodzice oraz publiczność będą mieli okazję posłuchać o zdrowym stylu życia i właściwym odżywianiu, które są warunkiem zdrowia i sukcesu młodych ludzi. Również w sobotę o godz. 17 zespoły MAC Team, Sport CK, Korony (udział potwierdzili m.in. Maciej Pastuszka, Arkadiusz Bilski) oraz Vive (zapowiadają się m.in. Radosław Wasiak, Sławomir Szmal) zagrają w mini turnieju charytatywnym dla Nikodema Skawińskiego podopiecznego Fundacji Equus. W trakcie meczów datki zbierać będą wolontariusze z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Szydłowiec.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sport CK, które do współorganizacji zaprosiło Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kielce oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Partner strategiczny została Grupa MAC SA. Organizatorom, jako partner główny pomaga GK PGE SA. Swój wkład w wydarzenie wnieśli ponadto: Opel, Wodociągi kieleckie Sp. zo.o., LE – GO Hurtownia artykułów dla dzieci, Restauracja Monopolka, delikatesy Wehikuł Smaku, Centrum Odchudzania Olgi Chaińskiej. 

Atrakcyjne nagrody dla zawodników zapewni partner techniczny: Joma oraz Husar Sport – dystrybutor marki  Joma.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły redakcje: 2 tygodnika kieleckiego, Gazety Wyborczej Telewizji Świętokrzyskiej, Meloradio oraz, kieleckifutbol.pl

Sezon 2019/2020

Dodane do Aktualności | 28 sierpnia 2019

Sport CK – rocznik 2007/2008 gotowy do rozgrywek ligowych.

Sport CK – rocznik 2007/2008